Matematyka
MaxiGeorge
2017-09-24 00:01:15
Ile kosztuje 27 dag sera po 18,52zł za kilogram?
Odpowiedź
Dzionson
2017-09-24 04:58:48

0,27 * 18,52 =5.4zł xD xD xd

Dodaj swoją odpowiedź