Matematyka
shamboom
2017-09-25 10:04:25
Ile płacisz za 1kg 50g gruszak? Cena gruszek 4,20zł/kg
Odpowiedź
Ewelajn009
2017-09-25 12:52:22

1 kg 50 g = 1,05 kg 1,05 kg * 4,20 zł = 4,41 zł za 1 kg i 50 g gruszek zapłacimy 4 zł i 41 gr

poklej0na
2017-09-25 12:53:37

1 kg 5 gram = 1,05 1,05×4,20=4,41

Dodaj swoją odpowiedź