Matematyka
mlodymacieja
2017-09-26 11:00:55
Ewelina dostała od cioci 20 zł na słodycze . kupiłą 0,6 kg cukierków po 27.50 zł za kg . ile złotych jej zostało ? proszę z działaniami dam naj
Odpowiedź
fafal91
2017-09-26 12:50:10

27.50*0,6=16,5 20-16,5=3,5  Myślę że pomogłem ;)

Uczeń2
2017-09-26 12:51:25

27.50*0.6= 16.5   20-16.5= 3.5 Zostało jej 3 złote i 50 groszy. Licze na naj :)

Dodaj swoją odpowiedź