Polski
suchy094
2021-06-20 21:06:55
Hejo, mógłby ktoś napisać wypracowanie na temat "Czemu pies może być twoim przyjacielem?" tylko bardzo prosze żeby to nie było pies jest najlepszym zffwieszenćm i on może być ze schroniska... Jakąś ambitną pracę gdybym znalazł to dałbym naj :)
Odpowiedź
mózg12
2021-06-21 00:09:07

Bo będzie Cię oochał bez względu na to czy jesteś bogaty czy biedny, czy piękny czy brzydki, będzie Cię kochał, będzie oddany, wierny,do statnich chwil. Psy chcą pomagać ludziom, nie oczekując nic w zamian. Są bezinteresowne, ratują ludzi, w górach, zasypanych lawiną, wyławiają nieprzytomnych z jezior, rzek, pomagają osobom niepełnosprawnym, nic nie oczekując w zamian. Tacy właśnie są przyjaciele. Wiele ludzi powinno brać przykład z tych wspaniałych zwierząt.  Pare cytatow, które dowodzą że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka: "Jest twoim przyjacielem, partnerem, obrońcą, twoim psem. Jesteś jego życiem, miłością, przewodnikiem. Będzie twój, wierny i oddany do ostatniego uderzenia serca. Winien mu jesteś zasłużyć na to oddanie" - Anonim "Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies... Pocałuje rękę, która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą, on pozostanie" - George G. Vest "Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin "Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings/

Chudzia99
2021-06-21 00:10:22

Pies mógłby byc moim przyjacielem ponieważ jest wierny od poczatku do konca nie zostawi cie nawet w najgorszej sytuacji.Nie wytyka żadnych wad ani tego co zrobiles żle.Nie krytykuje twojego wyglądu ani nie ocenia.Pies poprostu milczy a gdy okazuje radość pomacha ogonem.Gdy jestes smutny przytuli sie do ciebie gdy cie broni szczeka i zawsze odroznia dobro od zła.Pies ma charakter którego czlowiek nie posiada bo żaden człowiek nie jest idealny. Pies posiada cechy najlepszego przyjaciela.Dlatego właśnie pies powinien być moim przyjacielem.

Dodaj swoją odpowiedź