Polski
izka2804
2021-06-21 00:31:55
Napisz dialog między Sebastianem a jego wychowawcą na temat wypowiedzi zamieszczonych w blogu chłopca. plissss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedź
rudzik0098
2021-06-21 06:09:45

S:Proszę pani i co pani sądzi o moim blogu? N: Sebastianie nie sądzisz,że nie powinieneś w swoich wypowiedziach stosować przekleństw? S:Staram się,żeby ich tam nie było,ale jeżeli są to bardzo przepraszam za to . N:Kilka takich wyrażeń znalazłam,możesz je zastąpić cenzuralnymi słowami. S:Na pewno to zrobię dziękuję za poradę. N:To ja dziękuję,że mogłam Ci pomóc.

Madziaa0395
2021-06-21 06:11:00

Wychowawca: Sebastianie chcę,abyś został w klasie,ponieważ chcę z tobą porozmawiać. Sebastian:Dobrze, zostanę. Wychowawca:Proszę usiądź. Sebastian:Proszę pana,a o czym chciał pan ze mną porozmawiać? Wychowawca:Chciałbym porozmawiać na temat twoich wypowiedzi zamieszczonych w twoim blogu. Sebastian:A co jest z nim nie tak? Wychowawca:Chłopcze po pierwsze są tam wulgaryzmy.Po drugie są tam duże błędy ortograficzne, a ty z testu kontrolnego pisowni dostałeś piątkę. Sebastian:Ale proszę pana przecież każdy się myli i to nie są wulgaryzmy tak się teraz mówi... Wychowawca:Sebastianie proszę cię żebyś skasował bloga albo przestał używać wulgaryzmów.A teraz proszę cię żebyś wyszedł i pamiętaj jeśli nie poprawisz się będę musiał dać tobie 1 z zachowania. Sebastian:Do widzenia Wychowawca:Do widzenia Myślę żę pomogłam i licze na naj :) :P

Dodaj swoją odpowiedź