Polski
klauuudiiia
2021-06-21 04:17:25
Napisz co sądzisz o wierszu Hymn o miłości Św.Pawła. Muszę napisać co sądzę o tym wierszu,notatka ma być krótka i zwięzła. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi^^
Odpowiedź
EWKAW1993
2021-06-21 10:33:59

Wiersz pt. ,,Hymn o miłości" Św. Pawła jest według mnie bardzo piękny. Jego charakterystyka jest spokojns. Podoba mi się ponieważ daje moc do działania. Jednym słowem mówiąc jest wspaniały.  Nie jestem z gimnazjum ale myślę że pomogłam :) 

ampi92
2021-06-21 10:35:14

Utwór św. Pawła można podzielić na trzy części. W pierwszej autor mówi o tym, jakie czyny i umiejętności stają się bezwartościowe, bez miłości. Z utworu wynika, że miłość jest większa od mówienia wieloma językami, od wiary, od nadziei, od wszelkiej wiedzy, od daru prorokowania i od znajomości tajemnic . W drugiej części mówi o tym , jak powinni postępować ludzie w stosunku do siebie nawzajem, czym odznacza się miłość ... Nie będę pisać trzeciej częśći .. Napisałam takie coś ale nie pisz tego .. Bo o takie coś nie chodzi .. napisz tak : Moim zdanie Hymn św. Pawła jest hymnem, gdyż wychwala wartość miłości, jest utrzymany w podniosłym stylu i pokazuje treści ponadczasowe .. Liczę na naj.

Dodaj swoją odpowiedź