Polski
niki123456
2021-09-15 17:23:45
Ułóż i opowiedz zabawną historyjke ,której bohaterem bedzie wesoły duszek Straszek. prosze potrzebuje pilnie na dzisiajZ góry dziekuję..
Odpowiedź
sport254
2021-09-15 22:47:52

    mały duszek-śmierdziuszek.miał na imię straszek bulogi.był zabawny i miał wiele przyjaciół. każdy go lubił ale pewnego razu pokłócił się ze swoim naj przyjacielem seronilem dujakiem . a powodem była kłótnia o pieroga. każdy chciał go zjeść ponieważ był przepyszny i bardzo ładnie pachniał, ale zaraz się pogodzili , bo mama straszka zrobiła więcej pierogów. straszek i seronil prędko pobiegli do domu seronila aby zagrać w grę "kiki riki koko euro spoko" a ich mamy były z nich dumne ,że razem się bawią i nikomu nie dokuczają.

martuska17
2021-09-15 22:49:07

                                                        PLASTYKA STRASZKA Kiedy Duszek Straszek wyskoczył z łożeczka dla duchów, pospiesznie poleciał do szkoły im. św. Ducha w Duszkowie, chodził do klasy 2. Na pierwszej lekcji uczył sie matematyki, potem  było wychowanie fizyczne, na którym trenowali straszenie, następnie język polski i plastyka, na której Straszek jak zwykle figlował. Pani kazała dzieciom namalować pana dusznika (górnika), poczym dzieci zabrały sie do pracy. Kazda z nich była wyjatkowa. Wszystkie były inne. Szczególnie, naszego Straszka. -skończyłem proszę panią! -zawołał po upływie 5 min. - juz?! Tak szybko?! Pokaż.- pani Duszkowa, czyli wyduszyni(wychowawczyni) Straszka, kiedy    zobaczyła jego rysunek... to sie baaardzo wystraszyła. - Straszku, co to jest?!- krzykneła pani Duszkowa, tak że się wsystkie duchy w szkole    wystraszyły. - No... to jest górnik. - lecz ja tu widzę sama czarną kartke! - No bo był górnik, z lapką, tylko żaróweczka zgasła!- po czym Straszek zaśmiał sie głosno.       Tylko musisz sie nauczyć tej historyjki... aby ja opowiedzieć.

Dodaj swoją odpowiedź