Egzamin gimnazjalny
Konto usunięte
2017-12-18 06:10:25
Za 200 lizakami trzeba w hurtowni zapłacić 60 zł. Ile takich lizaków, w tej samej cenie można kupić za 150 zł?
Odpowiedź
Sylwiaa1993
2017-12-18 08:13:46

Aż 500 lizaków w tej samej cenie. :)

Dodaj swoją odpowiedź