Matematyka
prezes491
2017-06-23 14:49:55
9zlkoszt ,ilosc1kg30dag jaki bedzie koszt
Odpowiedź
kuba0192
2017-06-23 14:57:34

1kg 30 dag---xzł 1kg---9 zł x=1,3*9=11,70 zł lub 1kg 30 dag--9 zł 1kg---x zł 1,3x=9/:1,3≈6,92zł

Dodaj swoją odpowiedź