Matematyka
girl17
2017-06-24 18:37:15
Jesli mam 125kg trutki na szczury o wartości. 2475zl musze rozdzielić trutkę na 270 ganek piwnicznych Ile gram wychodzić na jeden ganek piwniczny i ile będzie kosztować trutka
Odpowiedź
kuki55
2017-06-24 18:45:12

125kg=125 000 g 125 000/ 270=462,(962)≈463 g----1 porcja 2475/270=9,1(6)≈9,20 zł---koszt jednej porcji

Dodaj swoją odpowiedź